ما کی هستیم

ما جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی تهران هستیم که برای افزایش آگاهی جامعه در ارتباط با پیشگیری از سرطان ها ،تشخیص زودهنگام آنها و درمان مناسب بیماران تلاش می کنیم. .

گروه پزشکان بهایند، اولین مرکز هوشمند فوق تخصصی پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان (اولین مرکز تخصصی درمان هدفمند و ایمنی درمانی)
ارتباط مستقیم با مرکز:

واتساپ(09023009259)

ما به هیچ نهاد دولتی و غیردولتی وابسته نیستیم .

اهادف اصلی مان از بین بردن سرطان به عنوان یک مشکل مهم بهداشتی با پیشگیری از سرطان ، نجات جان انسانها و کاهش درد و رنج ناشی ازاین بیماری است .

با همکارانی که در مجموعه پزشکان به آیند به ما کمک می کنند تا ایران  را از درد و رنج ناشی از سرطان رها کنیم ، آشنا شوید….

معرفی پزشکان ما

ماموریت ما نجات جان هموطنانمان ، تجلیل از زندگی و هدایت مبارزه برای ایرانی بدون سرطان است.

ما از هر زاویه ای به سرطان می پردازیم. ما شیوه های زندگی سالم را برای کمک به مردم در پیشگیری از سرطان ترویج می دهیم و همه چیز از حمایت عاطفی گرفته تا آخرین اطلاعات به روز سرطان را به کسانی که به سرطان مبتلا شده اند ارائه می دهیم.

ما به شما یاد میدهیم چگونه چگونه سالم زندگی کنید ،  تغذیه سالمی داشته باشید و چطور با انجام  اقدامات تشخیصی مناسب مطابق استانداردهای بین المللی برای کاهش خطر ابتلا به سرطان گام بردارید.

به شما آموزش میدهیم چطور می توان سرطان را در مراحل اولیه که قابل درمان هست ، تشخیص دهید و در تصمیم گیری آگاهانه برای پیشگیری از سرطان همراهتان می شویم.

ما با همفکری با برترین و معتبرترین مراکز درمان سرطان در دنیا آخرین و به روزترین روش‌های درمانی را برای بیماران فراهم می کنیم.

با انجام به روزترین تستهای تشخیصی و درمانی در ارتباط با درمان هدفمند و ایمونوتراپی در جهت کنترل سرطانهای پیشرفته یا مقاوم به درمان تلاش می کنیم. برای آشنایی با خدمات ما اینجا رو کلیک کنید.

گروه پزشکان به آیند اولین مجموعه فوق تخصصی پیشگیری ، تشخیص و درمان سرطان

آدرس : تهران-خ شریعتی-تقاطع خیابان دولت-کوچه امام زاده-جنب فروشگاه جانبو

شماره تماس : 02122614237

ساعت کاری : روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح تا 4 عصر

تلگرام

فیسبوک

اینستاگرام

پیمایش به بالا